Observera att våra kontor enbart tar emot förbokade besök. För privata kundärenden vänligen kontakta Kundservice.

Leasing

Huvudkontor och Sales&Marketing:
Tel: 08-514 203 00
Fax: 08-514 203 50

E-post: ibf.info@ikano.se

Ikano Bank Företag, Leasing
Landsvägen 52, plan 6
Box 1007
172 21 Sundbyberg

Partnersupport:
Tel: 08-514 203 10
Fax: 08-514 203 51
E-post: partnersupport@ikano.se

Kundsupport:
Tel: 08-514 203 20
Fax: 08-514 203 52
E-post: kundsupport@ikano.se

Factoring

Tfn: 08-514 203 35
Fax: 08-514 203 50
E-post: factoring@ikano.se

Landsvägen 52, plan 6
Box 1038
172 21 Sundbyberg

Säljfinansiering

Vill du erbjuda dina kunder delbetalning
eller lojalitetsprogram?

Håkan Jönsson
Telefon: 0708-964413
E-post: Hakan.Jonsson@ikano.se

Fredrik Hansson
Telefon: 0733-149413
E-post: Fredrik.Hansson@ikano.se

Thomas Rydberg
Telefon: 0735-187698
E-post: Thomas.Rydberg@ikano.se

Företagskort

Gäller ditt ärende något av våra
företagskort ber vi dig kontakta
Ikano Bank Kundservice.
E-post: foretagskort@ikano.se
Tel: 0476 - 58 71 70
Öppettider: mån-tors: 09-17, fre: 09-16

Skipp

Vill du att även ditt företag ska finnas tillgängligt i vår smarta app Skipp?

E-post: salesfinance@ikano.se